UAB “ESKOlita” įkurta 1997 metais. Iki šiol sėkmingai dirbanti, visapusiai besitobulinanti ir turinti didelę patirtį technologinių įrengimų ir atsarginių detalių tiekimo srityje chemijos, naftos, energetikos, farmacijos, maisto ir gerimų pramonei. Mes siūlome plačiausią asortimentą tarpinių ir tarpinių medžiagų, mechaninių sandariklių ir juos aptarnaujančių sistemų, siurblių, didesnio efektyvumo šilumokaičių.

Mechaniniai sandarikliai pasižymi ypač aukšta kokybe, šiems mechaniniams sandarikliams suteikta tarptautinių standartų vertinimų. Siūlome viengubus, dvigubus mechaninius sandariklius, sandariklius kompresoriams, chemijos pramonei skirtus sandariklius.

Tarpinės ir tarpinių detalės pasižymi plačiu asortimentu, medžiagos tarpinėms naudojamos tik aukščiausios kokybės.

Siurbliniams agregatams suteikiame garantiją. Šie siurbliniai agregatai tikrai visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.

Taip pat modernizuojame siurblius, pritaikydami aukščiausios kokybės detales: mechaninius sandariklius, tarpines, po modernizavimo jūsų siurblinis agregatas taps aukšiausios kokybė produktu.

Gaminiai atitinka ISO 9001 standartą

Dirbdami su didelę patirtį turinčiais įrengimų gamintojais, mes garantuojame kad mūsų siūlomi gaminiai yra itin geros kokybės, patikimumo ir pagaminti atitinkant kliento reikalavimus. Daugybė svarbių ir sėkmingų kompanijos ESKOlita projektų Lietuvoje ir Europoje patvirtina aukštą techninį lygį bei nepriekaištingą gaminių kokybę.